Copak je lenost návyková?

26. března 2011 v 18:37 | AngelD |  -----My Diary----
Už je to docela chvíle, kdy jsem se naposledy odhodlala psát do internetového diary. A cože píšu teď? Je to prosté. Mám chuť se zase rozepsat internetovému světu o mých myšlenkách...Něco mě totiž napadlo. Svůj deník si vedu skoro až ve fejetoncích myšlenkách. Takže tenhle deník, by možná mohl být tréninkem pro žurnalistiku. Psaní fejetonů v "lehce" sarkastickém podtextu. Ale ne, nebojte se. Vlastně se nic nemění, pouze tady zkusím více psát i o novinkách ve světě apod.
Ale tohle není jediný důvod, proč přibyl článek v sekci "my diary". A o čemže chci psát?
Lenost!
Ach, hřích snad ze všech největší - alespoň, co se nás studentů týče - který nám dennodenně spaluje naše mozkové buňky. A já jsem všech lenochů královna. Na školu kašlu, na blog taky… tož co vlastně celý den dělám?
Nečině koukám na - s prominutím - stupidní seriály na netu, nebo hraju zákeřné RPG hry, anebo se toulám po venku. Samé bezzájmové činnosti. No dobře, občas si přečtu knížku. Teda, když mám peníze a koupím si jí. Anebo skočím do knihovny. Už mi zase přišla upomínka a ještě jsem ani nezaplatila roční poplatek. Shit.
A Víte, co je nejhorší? Zjistila jsem, že lenost je návyková, jakmile jí jednou podlehnete, je téměř nemožné s tím přestat. Chybí Vám víc než nějaká ta krabička kvalitních Marlborek, nebo Camelek.
A taky je nakažlivá. Zjistila jsem, že co jsem se stala línou Barkou, všichni okolo mě se taky začali chovat více a více zewlačštěji. Anebo se mi to jen zdá a byly takoví pořád, jen jsem si toho nevšimla.
Koneckonců každý je nějaký a mládež moderní doby je prostě líná. A s tím nejspíš už nikdo nic neudělá…
Takže bye bye
Vaše
AngelD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama